היי,

אני מזמין אתכם לעבוד איתי על פריצת דרך - 

אישית ומקצועית.

אני בן 36, נשוי, גר בת"א ליד הים, רוכב על אופניים לעבודה, ומבשל ככל האפשר. 

אני עובד בקליניקה כפסיכולוג ומאמן, ומשלב בין הגישות. אני כותב בלוג מקצועי בנושא פסיכואנליזה שבו אני מפרש הוגים גדולים במילותיי, וגם מנסח רעיונות משלי. בשנים האחרונות אני שותף לפרוייקט חברתי פסיכואנליטי שאני מאוד גאה בו, במסגרתו אני מארגן מפגשים קהילתיים של שיתוף בחלומות במטרה לגשת ללא מודע החברתי. פה ושם יצא לי להרצות ולכתוב מאמרים, על חלימה ועל אימון.

תמיד הייתי בנאדם אנליטי מאוד וזה מה שמשך אותי לניתוח מידע, לניהול, ואז לקואצ'ינג. החשיבה שלי תמיד נוטה למפות, לנתח, לתכנן, לגשר על פערים, למצוא מדדים, לנתח גורמים, ולשפר. אחת החוויות המאושרות בעברי כמנהל מוצר תוכנה, היא כתיבת מסמכי אפיון של מערכות מידע מורכבות. גם היום אחת השאלות שהכי מעסיקות אותי היא כיצד ללמד מכונה חשיבה דיאלקטית.

מנגד, תמיד נדהמתי מהאיזורים הלא רציונאליים של החשיבה ושל המציאות. כיצד מערכות יחסים, אהבה, אמון, קנאה, וזעם מעוותים את החשיבה. כיצד המציאות מתהווה באינטראקציה עם המבט המתבונן. כולי מצטמרר כשאני חווה אפקטים כאלו כמטפל. ברגעים אלו האינטואיציות שלי מאפשרות לי לזהות פלונתר רגשי שהסב המון סבל לאדם אחר, ולהתיר אותו. אני ממשיך ללמוד ולשכלל את היכולת שלי לשים את האינטלקט המסודר בצד ולסמוך על ניסיון קליני ואינטואיציות עמוקות יותר. 

אולי הדבר הכי חשוב שאני יכול להגיד על עצמי , זה שאני מחובר לגמרי למה שאני עושה.

אודותיי

 

חיים מהירים

אולי זה דור הY, אולי זה עולם שבו תהליכים מתקצרים. אנשים מחפשים תוצאות ואיכות בבת אחת. גם לשפר את חיי וגם להרגיש אמיתי. גם להתרגש וגם להרגיש. מי שפונה אלי מחפש שילוב בין הגישה התוצאתית של אימון אישי, לבין האינטואיציות והעומק הפסיכולוגיים. הגמישות שלי בעבודה בין שני הפורמטים מאפשרת לי לבנות את המסגרת האפקטיבית ביותר ליכולות הרגשיות והארגוניות של מי שאני עובד איתו.

הצלחה בקריירה דשדוש בזוגיות, או להיפך

הצלחה אסימטרית יכולה לתת השראה לגרור את היכולות הגבוהות מתחום אחד לתחום אחר, וגם להעלות שאלות האם השקעה בתחום אחד מוצלח מגנה מפני תסכול בתחום אחר. בצד האימון אנחנו חותרים להרמוניה, בה הצרכים העיקריים נענים בתחומים העיקריים של החיים. בצד של הטיפול אנחנו חושפים את התסכולים והנקודות הרגישות שצריך לגעת בהן כדי לגדול. הסנכרון בבשלות ובשגשוג של צדדים שונים בתפקוד ובאישיות מביא איתו נחת. 

חופשת לידה / בין עבודות / שחיקה / פרישה

יש רגעים בהם אדם מרים פריסקופ. שאלות אסטרטגיות עולות, לא מתוך לחץ, אלא מתוך היעלמותה של שגרה. במצב זה יש מקום לשאול לאן הולכים, מה אני מאחל לעצמי, בנסיבות הכי טובות לאן הדרך הזו יכולה להוביל. מדובר בתהליך של בניית חזון ואסטרטגיה להגיע אליו. אני מדגיש בתהליך הזה את הניסוח של הצרכים והערכים שמנחים את האדם, שמהווים לו מצפן. הניסיון לימד אותי שאנשים שמגיעים אלי יודעים במה הם טובים אבל צריכים לדייק במה שטוב להם.

אחרי טיפול ובכל זאת

לפעמים זה מטפלים בעצמם שדשו כבר בשאלות העמוקות ורוצים עכשיו לעשות אינטגרציה עם שאלות פרקטיות בחייהם, לפעמים אנשים שעברו טיפול ועכשיו יש תחושה שיש להם בחירות פרקטיות לגבי האופן בו הם רוצים לחיות את חייהם. באופן זה ניתן להכיל את ההבנות העמוקות שכבר הושגו במקומות אחרים, להתייחס אליהן, ולשלב אותן בתהליך פרקטי.

יזמים / מנהלים / עצמאיים

איכשהו קורה שמי שמגיע לעמדות הכוח והחופש הללו, צריך קיבולת גבוהה לחוסר ודאות, ולגבש בעצמו את המסגרות שלפיהן הוא חי ועובד. השילוב בין אימון אישי וטיפול פסיכולוגי מענה לצרכים מורכבים, ולהחלטות קשות שדורשות גם עומק וגם חיבור לקרקע.

ADHD/ADD

מי שחי עם הפרעות קשב יודע שזה לא רק בעיה בתכנון וביצוע וזה לא רק אכזבה והשוואה לאחרים. להפרעות קשב וריכוז יש נטייה לפגוע בנו תפקודית ורגשית. החלק האימוני דואג לשכלל יכולות של ניהול עצמי, וללוות אותך בשלבי התכנון והביצוע כך שלאט לאט תבנה הרגלים שיקלו את ההתמודדות. החלק הטיפולי נועד להכיל את העומק הרגשי, את חוסר האונים והתסכול שיש לשאת כדי ללמוד מהניסיון. 

מחוננים רגישים

לצערי זו לא מחמאה. לפעמים כישרון רב מגיע עם עוצמה בלתי נשלטת, הדורשת טיפוח ועזרה בגדילה ובוויסות. החוויה של אדם כזה יכולה בקלות להפוך להליכה על חבל דק, בה ההישג תמיד כרוך בסיכון רב של נפילה. בצד של האימון אנחנו מדייקים את הצרכים והערכים ששומרים על יציבותך. בצד של הטיפול אנחנו לומדים לשאת בחוויה של חוסר אונים ותסכול, כבסיס לכל למידה וצמיחה. 

Please reload

מדוע פונים אלי

 

בצד אחד אני מחזיק הרבה ידע, ניסיון, שיטות, תובנות, וכל מה שבדרך כלל עוזר. ובצד השני אני פתוח לקראת האדם הייחודי שעומד מולי, והאופן בו העבודה ביננו מתפתחת.

התפקיד שלי הוא להפוך מורכבות לפשטות. לפעמים זה דורש יצירת מבנה ניהולי שמסדר את העבודה עם תחומי אי ודאות. לפעמים אני מספק הכלה רגשית של החרדות המתעוררות בתהליך של שינוי. ולפעמים עליי למקד של תובנות רחבות לכדי צעדים מעשיים.

 

את הגישה שלי פיתחתי מתוך ניסיון ותהליכי אימון רבים, ומתוך הקשבה ביקורתית לשדות המקצועיים שמהם למדתי. בתור מאמן אני ממקד בתוצאה הרצויה, בצמתי הבחירה וההשפעה העומדים בפנינו, ובצעדים האפשריים. אני עוזר ליצור ניסויים שבודקים את היתכנות הדרך לפנים, ומעודד מעגלי למידה ותיקון מסלול מהירים. ובבת אחת, אני משתמש באינטואיציות כדי לקצר תהליכים ולחתור לתוצאות במציאות.

 

המשובים שקיבלתי מלקוחותיי לימדו אותי שלעבודתם איתי הייתה השפעה מעצבת על האופן בו הם רואים את עצמם ואת העתיד אליו הם חותרים. המפה שיצרנו ביחד, אפשרה להם לראות את המשמעות האסטרטגית בכל פריצת דרך שהם עושים לקראת חזון שהגדירו לעצמם. המצפן שבנינו, באמצעותו הם מנווטים בתנאים של חוסר וודאות, נסך בהם ביטחון וקבלה עצמית גם מול מציאות מאתגרת. 

 

אשמח לשוחח, להכיר, ולמצוא דרך חדשה ומעניינת לצעוד בה ביחד. מכאן זה תלוי בכם. קדימה, דברו איתי.
 

  • דגכ

  • דגכשדגכ

  • דגכדגכ

  • דגכ

הגישה שלי

צרו איתי קשר

 
 
 

שאלות נפוצות

כמה זה?


400 ש"ח לפגישה של 50 דקות. הפגישות נערכות בדרך כלל אחת לשבוע, או פעמיים בשבוע, לפי הצורך. התהליך כולו יכול להימשך פגישות בודדות כשמדובר בהתייעצות ממוקדת, כמה חודשים כשיש יעד אסטרטגי שצריך לכבוש ביחד, או ללא הגבלה כשמדובר בייעוץ שמשרת אותך בשגרה.
סקייפ באמת פועל?


ייעוץ מרחוק נהוג מזה עשרות שנים, נחקר היטב, ונמצא כאפקטיבי. היתרון הברור הוא נגישות ויעילות. ניסיוני לימד אותי שיש גם יתרון בהתערבות ישירה במקום בו אתה נמצא, באופן שמשולב עם שגרת היומיום והלחצים האמיתיים של החיים. האתגר שאני מוצא בעבודה מרחוק הוא ביצירת מסגרת יציבה, לקדש זמן, לצמצם את הקשב לסביבה הבינאישית, להתבודד מכל מיני רעשים של היומיום, ולהתבונן: פנימה ולעתיד. זה אפשרי.
יש התחייבות?


הפגישות נקבעות משבוע לשבוע. מרגע שקבענו פגישה אני מבקש לבטל פגישה לפחות 24 שעות מראש, או לשלם עליה. מעבר לכך אין התחייבות לאורך התהליך, אפשר לבוא להתרשם מהכימיה פגישה אחת ולראות אם ממשיכים, אפשר לעצור לחזור.
איפה זה נרשם?


אני מחוייב לסודיות לפי חוק. הרישומים שאני מנהל לצורך החשיבה והריכוז שלי נשמרים אופליין.
מה ההבדל בין טיפול לאימון?


אני פסיכולוג ומאמן אישי, ואלו שתי גישות שאני עובד איתן באופן טבעי ומשכלל אותן כל הזמן. טיפול פסיכולוג חותר למגע עם עומק רגשי, ולחוויה בלתי מובנית איתו. אימון אישי מתמקד בהיבטים המעשיים של החיים, וגם עם הוא עושה שימוש בכלים רגשיים וחשיפה של חלקים לא מודעים בחוויה, הרי שהיעד שלו הוא תמיד לתרגם את התובנות הללו לשינויים פרקטיים. במובן מסויים אפשר לומר שטיפול עוזר לנו לגדול מבפנים, בעוד שאימון עוזר לנו למצות את האפשרויות שלנו כפי שאנחנו.